Herbata reklamowa czerwona

Posted on

Herbata reklamowa

Herbata reklamowa

Poszukując ciekawego upominku dla klientów, który na długi czas zapadnie w ich pamięci, warto zainteresować się herbatą. Jest to produkt niezwykle uniwersalny i ponadczasowy. Nigdy nie wychodzi on z mody i sprawdza się podczas wielu różnych okazji. Herbatę wręczyć można kontrahentom z okazji urodzin firmy, Bożego Narodzenia czy Walentynek. Warto pokusić się o zakup produktu umieszczonego w eleganckiej, na przykład metalowej puszce, na powierzchni której, poza ciekawym przykuwającym wzrok nadrukiem, umieścić będzie można także logo marki, jej slogan reklamowy czy adres strony internetowej. Dobrą alternatywę dla czarnej herbaty jest jej czerwona wersja. Co warto wiedzieć na jej temat?Czerwona herbata reklamowa ma znaczący wpływ na działanie tak narządów wewnętrznych, jak i całego organizmu. Dzięki swoim właściwościom moczopędnym, skutecznie oczyszcza go z toksyn. Dodatkowo, pobudza do pracy układ trawienny i jelita, a co za tym idzie – reguluje proces metabolizmu i przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Obniżając ciśnienie krwi, herbata ta poprawia krążenie. Oprócz tego, redukuje poziom cholesterolu, wzmacnia układ odpornościowy, poprawia wzrost koncentracji i dostarcza organizmowi cennych minerałów takich, jak fluor oraz wapń, które są niezbędne przy ochronie szkliwa zębów oraz dziąseł.

Czerwona herbata reklamowa pu-erh skutecznie przyspiesza przemianę materii i wspomaga metabolizm tłuszczów. Pijąc taki napój bezpośrednio po spożyciu kalorycznego, tłustego posiłku można sprawić, że tłuszcze wchłaniane będą w o wiele mniej skomplikowanej postaci, a większa ich ilość będzie natychmiastowo przetwarzana w energię. W ten właśnie sposób działają polifenole oraz enzymy. Regulacja produkcji żółci przez trzustkę i wspomaganie pracy żołądka w znaczący sposób przyspieszają i usprawniają proces spalania tłuszczów. Sprzyja temu także teina, która uznawana jest za herbacianą odmianę kofeiny.

Jak pokazują wyniki badań, czerwona Herbata reklamowa pozwala schudnąć w szczególności osobom pomiędzy 35 aa 55 rokiem życia.

Tags: , ,