Czekoladki reklamowe fotografa

Posted on

czekoladki reklamowe

czekoladki reklamowe

Każda firma może się reklamować w jakiś sposób. Świetnym pomysłem dla fotografa, studia fotograficznego jest reklama po przez coś słodkiego. Często przychodzą do takiego studia nie tylko dorośli ale także dzieci, ponieważ często jest potrzebne zdjęcie do legitymacji szkolnej, do paszportu i innych rzeczy w czasie wieku szkolnego. Reklama to podstawa każdego biznesu bez niej ciężko by było każdej firmie utrzymać się na rynku, ponieważ wiele firm się otwiera o podobnych produktach nawet obok danego punktu, wtedy konkurencja rośnie. Tak naprawdę ludzie idą tam gdzie jest taniej, ale nie jest tak do końca, ponieważ starzy klienci raczej pozostają bez zmian przy starej lubianej firmie.Ale tak naprawdę nie jest tak zawsze, ponieważ klienci są czuli na reklamy, więc jak konkurencja da o połowy tańszy produkt chodź by na chwilę klient może się skusić jednak na inną firmę o tym samym produkcie na przykład fotografii. Czekoladki reklamowe jako reklama w tej dziedzinie jest fajna, ponieważ o większych rozmiarach czekoladki można ozdobić w piękną fotografię swojego działa lub w prezencie po zakończonej fotografii móc wręczyć w nagrodę czekoladkę owiniętą w daną fotografię. Jest to fajny pomysł a do tego chyba najskuteczniejszy, ponieważ raczej czekoladki nikt nie wyrzuci tylko zje a ulotkę reklamową raczej spojrzy i wyrzuci do kosza.

Reklama ta jest osłodą a jednocześnie wspomnieniem miłym dla klienta. Nie raz wystarczy taki mały upominek w postaci takiej czekoladki reklamowe u fotografa i klient czuje zobowiązanie do danego miejsca, bo pozostały mu miłe wspomnienia z tym miejscem. Najczęściej dzieci mają najlepszą pamięć do takich miejsc, ponieważ nawet przechodząc koło danego obiektu ciągną na spotkanie w tym miejscu aby otrzymać słodką, ładną i ciekawą czekoladkę.

Jednak są tego wszystkiego jakieś umiary, ponieważ nie da się wszystkiego zrealizować szybko i tak skutecznie jak by się chciało. Dobra reklama to dobre zdjęcie i dobra czekoladka. Fotograf na pewno poradzi sobie z zdjęciem ale ciężko będzie z czekoladką, ciężko trafić w każdego ulubione słodkości. Dlatego warto mieć czekoladki reklamowe o różnych smakach i nadzieniach aby każdy mógł sobie wybrać coś dla siebie odpowiedniego.

Tags: , , ,